גלאי עשן

גלאי עשן

גלאי עשן מצפצף
גלאי עשן מצפצף
גלאי עשן
גלאי עשן
גלאי עשן ביתי
גלאי עשן ביתי
גלאי עשן
גלאי עשן

גלאי עשן – מי צריך את זה?

אנחנו מעדיפים להימנע מהמחשבה על סיטואציות מהסוג הזה, אבל שריפה היא אחד הנושאים החשובים ביותר אליהם רצוי להתכונן היטב. מוכנות לשעת חירום היא קריטית לכל אחד ואחת מאיתנו, בין אם בדירה הפרטית שלנו ובין אם במשרד, אין אם אנחנו מנהלים מפעל או מתחזקים מחסן לוגיסטי. הסכנה נמצאת שם תמיד ובזמן שאנחנו מאמינים ומקווים ש"לנו זה לא יקרה" אין מנוס מהכנה טובה רק למקרה שבכל זאת משהו יקרה. גלאי עשן הוא אחד הצעדים החשובים בדרך להגברת תחושת הבטיחות. כאשר גלאי עשן משולב עם רכיבים נוספים במערך החירום והכבאות של המבנה נוכל לשלוט טוב יותר באשר ולמנוע נזקים חמורים בכל הקשור לרכוש וגוף. במקרים רבים זהו גם ההבדל בין חיים למוות.

גלאי עשן ומערכות לגילוי אש

מערכות גילוי אש הן מערכות שפועלות באופן אוטומטי וכוללות גלאי עשן. דרך הפעולה של הגלאי פשוטה (ויעילה): הגלאי מרגיש את החום הגבוה, את העשן או את הלהבה. כאשר הוא מזהה את אחד החלקים האלה, או יותר כמובן, מופעלת האזעקה. עם זאת, קיימות היום הנחיות ברורות בכל הקשור להצבת גלאי עשן ואש. למשל, תקנה אחת מתייחסת לחשיבות של הצבת גלאים בכל חדרי הבית, במחסנים ואף במסדרון. בחדרים גדולים יותר מומלץ להתקין יותר מגלאי אחד, בהתאם לטווח הגילוי. בנוסף נדרשת הצבת הגלאי במרכז התקרה (ככל האפשר) ובחדרי מדרגות.

התקנת ותחזוקת גלאי עשן

כדי לבצע התקנה נכונה של גלאי עשן שיעשה את העבודה היטב חשוב להיעזר בשירותיה של חברה המתמחה בתכנון ובהתקנה של מערכות כיבוי וגילוי אש, ובהתקנת גלאי עשן בפרט. חברה אמינה וטובה תעמיד לרשותכם גם צוות מקצועי ובעל ניסיון רב שיוביל את התהליך ואף ידריך אתכם כיצד לתחזק את המערכת ולבדוק את תקינותה. התחזוקה היא נושא קריטי, שכן מערכות גילוי אש ועשן חייבות להיות תמיד תקינות ומוכנות, שהרי אין לדעת מתי תפרוץ האש, מהיכן ובאיזו עוצמה. אנשי מקצוע המוסמכים לעסוק בתחום הם אלה שיוכלו לבצע את ההתקנה, את ההטעמה ואת ההדרכה הנכונה.

קבל הצעת מחיר עכשיו!

    Call Now Button
    צור קשר
    נגישות