מערכות ספרינקלרים

מערכות ספרינקלרים – למה הן חשובות?

התקנת ספרינקלרים

בכל בית, משרד ומפעל בישראל נדרשים היום אמצעי מיגון. יש לכך חשיבות עליונה בכל מובן אפשרי: מצד אחד זוהי הדרך האידאלית להציל חיי אדם ומצד שני רק עם מערכות בטיחות וכיבוי אש מתאימות נוכל למנוע נזקים משמעותיים למבנה ולתכולתו. כאשר מדובר בבית העסק יש לנושא הזה חשיבות רבה עוד יותר, וכך אנחנו נדרשים לתכנן ולהתקין מערכות ספרינקלרים שיאפשרו לנו לשלוט באש מצד אחד, ולצמצם את הנזקים הרבים שלה מצד שני. עם זאת, מערכות ספרינקלרים מחייבות תכנון מדויק והתקנה איכותית וטובה לצד הדרכה מקצועית ומקיפה. רק כך נוכל לספק למבנה את שכבת ההגנה הדרושה לו.

איך עובדות מערכות ספרינקלרים?

מערכות ספרינקלרים פועלות באמצעות צינורות המוסתרים היטב בתקרה ובקירות הבית, המשרד או המפעל. בקצה צינורות אלה מותקנים מתזי מים והם אלה שלמעשה מגנים על חדרי המבנה השונים, לרבות חדר המדרגות. עם זאת, התקנת מערכות ספרינקלרים היא רק צעד אחד בדרך להגברת תחושת הבטיחות שלכם. על המערכת להיות תמיד מצוידת במים, ויש לוודא את תקינותה באופן קבוע. גם אם אתם נוהגים לומר את המשפט הידוע "לי זה לא יקרה" עדיף שתהיו מוכנים לקראת הסיכוי הקטן שזה דווקא כן יקרה, במקום להגיע אליו עם מערכת שאינה תקינה. במצב הזה תספגו נזקים חמורים מאוד, ואף פגיעה בגוף ונפש. אז נכון, מערכות ספרינקלרים הן רק צעד אחד בדרך להשתלטות על השריפה שבדרך, אבל זוהי הדרך הטובה ביותר להגן על המבנה ועל תכולתו, ולצמצם את הנזקים שעשויים להיגרם ללא המערכת.

תכנון והתקנת מערכות ספרינקלרים

לאור חשיבותן הרבה של מערכות ספרינקלרים, אין ספק שגם התכנון וההתקנה הם שני צעדים שדורשים מחשבה, דיוק, ובעיקר מקצועיות ללא פשרות. זה בדיוק הזמן לבחור בחברה מקצועית ובעל ניסיון עשיר בתחום, עם צוות איכותי שמכיר את התקנות על בוריין יידע לספק גם הדרכה מקיפה ויסודית. חברת מיגון אש תלווה אתכם לכל אורך הדרך, משלב תכנונן של מערכות ספרינקלרים מתקדמות ועד לשלבי ההתקנה וההדרכה. כך תהיו מוכנים יותר לכל צרה, בתקווה שלא תבוא.

קבל הצעת מחיר עכשיו!

    ספרינקלר
    ספרינקלרים 2
    Call Now Button
    צור קשר
    נגישות