הכנת תכנית בטיחות אש - מיגון אש 077-8040651

הכנת תכנית בטיחות

יועץ בטיחות

אחד הדגשים שיש לשים אליהם לב בכל תהליך בנייה,  הוא הכנת תכנית בטיחות למיגון מאש. מלבד לעבודה שיש לשים לב לתכנית כזאת חשוב לדעת כי מבנה חדש, ציבורי או ישן  – לא יוכל להתקיים ללא תכנית כזאת, ולכן חשוב להיעזר באנשי המקצוע של חברת 'מיגון אש' על מנת לבצע תכנון בצורה טובה.

 

אז מה כוללת תכנית כזאת?

הכנת תכנית בטיחות כוללת את כל הנושאים הקשורים להתמודדות עם מצבי חירום, כמו למשל" מדידת מרחקי הליכה אל היציאות מבניין בזמן דליקה, היא כוללת תכנון מיקום דלתות חירום, מיקום עמדות כיבוי, הפעלה והתקנת מערכות ספרינקלרים, מיקום מערכות כריזה, טיפול במערכות שחרור עשן, הפרדות אש, מרכזי סיכון, תאורות חירום ועוד,  כאשר התכנון נעשה בהתאם לכללי מכבי האש ולהוראות מכ"ר הרלוונטיות לסיווג העסק.

 

תהליך הכנת התכנית

אנשי המקצוע של חברת 'מיגון אש' מבצעים תכנית בטיחות אש באמצעות יועצי בטיחות מסומכים שהוסמכו על ידי רשות הכבאות לשם התהליך.

בכך ניתן לסלול את הדרך אל קבלת מגוון היתרים חשובים, כמו למשל: היתרי בנייה, קבלת רישיונות עסק, וקבלת כלל האישורים הנדרשים בעת בנייה ותכנון מבנה.

באמצעות תכנית טובה ניתן לקבל שלל אישורים בטיחותיים כאשר בראשית נעשית תכנית בעלת אופי מקצועי שבה נכללים : צינורות הולכה, ספרינקלרים, חדרי משאבות, יכולות תגובה לאש במבנה, הדרכת בטיחות באש ועוד.

 

למי מתאים השירות?

הכנת תכנית בטיחות המתאימה למוסדות ציבור, למפעלים, חדרי ייצור, חדרי תעשייה, מרכזים לוגיסטיים, מוסדות חינוך, מרכזים מסחריים ועוד. הכנת תכנית בטיחות מתאימה גם ליזמים, קבלנים ומהנדסים שבונים מבנים חדשים, וגם לבעלי מבנים קיימים שזקוקים לקבלת אישורים לאכלוס המבנה.

 

מיגון אש – מקצועיות היא הדרך הנכונה 

אנו בחברת 'מיגון אש' נעשה את כל הדרוש על מנת למגן את המבנה שלכם נגד אש, תוך הכנת תכניות בטיחות שיגנו על נפשות, רכוש ועל מבנים מכל סוג.

בכך תוכלו לקבל את כלל האישורים המתאימים, וחשוב מכל להגן על המבנה שלכם נגד מפגעי אש ,  בצורה הטובה והיעילה ביותר.

קבל הצעת מחיר עכשיו!

יועצי בטיחות אש
זרנוקים
צור קשר
נגישות