ציוד כיבוי

החשיבות העצומה של ציוד כיבוי

כאשר פורצת שריפה במבנה, ואין זה משנה אם מדובר במבנה מגורים או עסקים, במרכז מסחרי או במפעל ייצור, מהירות התגובה היא קריטית. קיומו של ציוד כיבוי במקום הוא שיאפשר לנו להתמודד עם האש שפורצת, להשתלט עליה ולצמצם את הנזקים הפוטנציאליים באופן משמעותי. ציוד כיבוי כולל כמה וכמה כלים מרכזיים, בהם זרנוקי מים וגלגלון כיבוי, כלים המחוברים למקורות מים שיאפשרו לכבות את השריפה אם וכאשר תפרוץ. באופן טבעי וברור ציוד כיבוי מחייב מגע יד אדם, מה שמסביר מדוע הוא חייב להתקיים לצדן של מערכות כיבוי אש אוטומטיות ומערכות גילוי עשן. מערכות אלו יתריעו על האש בראשיתה, יזעיקו באופן אוטומטי את כוחות ההצלה ויאפשרו לנוכחים במתחם להימלט. עם זאת, הם גם יאפשרו שימוש נכון ומדויק בציוד הכיבוי שברשותנו.

ציוד כיבוי כחלק מתקן הבטיחות

רשות הכיבוי ומכון התקנים הישראלים קבעו תקנים ברורים בכל הקשור לבטיחות האש במקומות ציבוריים ובבתי עסק. עמידה בכללים אלה חשובה מאוד לא רק לצורך קבלת רישוי עסק או להימנעות מקנסות כבדים. היא חשובה משום שרק מערכות כיבוי אש וציוד כיבוי תקני הם שיעזרו לנו להתמודד עם שריפות ודליקות. ציוד כיבוי תקין הוא זה שמספק את ההגנה המהירה והראשונית כאשר השריפה פורצת, ועד להגעתם של מכבי האש זהו ככל הנראה המענה היעיל ביותר. כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם עומדים בכל התקנות מומלץ להיעזר בחברה מקצועית עם צוות מנוסה ומיומן, ואלה הם תחומי ההתמחות של מיגון אש.

התאמת ציוד כיבוי לצרכי המקום

נקודה נוספת למחשבה: בחירת ציוד כיבוי איננה בחירה פשוטה. בהשוואה להחלטות אחרות בבית העסק שלכם, במקרה הזה רצוי שלא לקבל החלטות ללא ליווי מקצועי, ובעיקר מומלץ שלא להתפשר על אף פרט. כאמור, ישנן דרישות ברורות בנושא בטיחות אש, אבל גם ללא דרישות אלו חשוב מאוד לבחור ציוד כיבוי המותאם לצרכי העסק, לגודל המקום, לאופי הפעילות שלו ולגורמים רבים אחרים. חברת מיגון אש, עם ניסיון עשיר ומקצועיות ללא פשרות, היא אחת החברות המובילות בישראל לתכנון והתקנת מערכות וציוד כיבוי.

קבל הצעת מחיר עכשיו!

    Call Now Button
    צור קשר
    נגישות