מהם ארונות כיבוי

אם אתם רוצים לדעת כיצד ואיפה מחזיקים ארונות לכיבוי אש, חשוב שתמשיכו לקרוא. המומחים של 'מיגון אש', ייסעו לכם להבין מה הגודל של הארון כיבוי אש, והיכן בטוח להציב אותו. ארונות כאלה הם חלק מהתגוננות נגד אש, כאשר הארונות מספקים את הכלים הבסיסיים להתמודדות עם אש בשעת חירום.

 

אך לפני הכול – מהם ארונות לגילוי אש?

ארונות גילוי אש הם ארונות עשוי פח שמותקנים בצמוד לקיר, כאשר הארונות מכילים ציוד חשוב למיגון אש כגון: גלגלונים (צינורות שמהם פורצים מים לכיבוי שרפות בשעת חירום) זרנוקים – צינורות שמוצאים מים בעוצמה רבה בעת דלקה, מטפים לכיבוי אש, וכלל הציוד הדרוש להתמודדות עם שריפות ודליקות.

ארונות כיבוי אש מיוצרים בגדלים שונים ביניהם:

  • ארון בגודל 60 ס"מ על 60 ס"מ שמתאים לזרנוקים.
  • ארון לגלגלון בגדול של 80 ס"מ על 80 ס"מ.
  • ארונות לשימוש מיגון אש בגדלים של 80 ס"מ על 120 ס"מ.

ארונות אש הינם בדרך כלל בעומק של 30 סנטימטרים, כאשר כיום ישנן מגוון גדלים בעומקים ואורכים שונים.

 

בחרו ארונות איכותיים בלבד!

כאשר אתם בוחרים ארונות לכיבוי אש חשוב כי תוודאו  שהארון איכותי ועומד בכל תווי התקן המחמירים של מכון התקנים הישראלי.

ארון כיבוי אש עליו להיות עמיד וחסין אש, בולט בשטח, וכזה שניתצן להוציא ממנו את הציוד במהירות המרבית בשעת שריפה. חשוב כי הארון יהיה סגור בצורה טובה וללא פגיעות, ולכן יש לבצע תחזוקת ארונות כיבוי אש בכל שנה.

 

היכן ניתן למצוא ארונות מסוג זה?

ארונות כיבוי אש ניתן למצוא בחברת 'מיגון אש' כאשר ניתן לראות ארונות אש מותקנים בשלל מבנים החל מבתי ספר, מוסדות ציבוריים, בנייני משרדים, קניונים, שטחים ציבוריים ועוד.

את הארונות מתקינים בדרך כלל בגובה מספיק לגישה נוחה, אך גבוה מידי על מנת שילדים לא יגיעו אל ציוד הכיבוי ואל הארון.

 

מדוע ארון זה כה חשוב?

ארון כיבוי אש הינו חשוב במיוחד להגנה על כל מבנה. בארון נמצא ציוד החירום לכיבוי אש, והוא מרכז את הציוד בצורה חסינת אש ובדרך שיש בה גישה אל הציוד בשעת חירום.

את הארונות ניתן למצוא גם במרכזיים מסחריים, מוסדות רפואיים, חדרי ייצור ומפעלים  – כאשר בכל קומה חייב שיהיה ארון כיבוי אש.

 

בחירת ארון מתאים

חברת 'מיגון אש' המתמחה בהגנה מפני דליקות, אספקת ציוד כיבוי אש והתקנתו, ואספקת ארונות כיבוי אש  – תסייע לכם להתאים את הארון הכדאי ביותר עבורכם, תוך התקנת הארון ותחזוקתו מידי שנה. בכך תוכלו לשהות בסביבה בטוחה וממוגנת ממפגעי אש.

קבל הצעת מחיר עכשיו!

    Call Now Button
    צור קשר
    נגישות