זרנוקים

אחד מאיתני הטבע שלא קל להתמודד עמם הן שריפות. אש היא אלמנט מסוכן שיכול בכמה שניות ואפילו דקות לכלות בניינים שלמים, יערות שדות וכל מקום שבו השריפה משתוללת.

בשל כך כיום יותר ויותר אנשים שמים את הדגש על מיגון מאש, כאשר הם ממגנים את ביתם או מקום עבודתם בציוד הכרחי כמו: גלאי עשן, צפצפות אש, גלגלוני אש, חדרי משאבות לכיבוי אש, וזרנוקים.

 

מהם זרנוקים?

זרנוק הוא צינור בד עשוי פוליאסטר באורך של 15 מטרים. זרנוק מחובר לצינור בשם  'גלגלון' הנמצא בתוך ארון כיבוי אש, תוך שהזרנוק בשעת חירום מתחבר לברז שירפה וזאת באמצעות מחברים מיוחדים.

זרנוקים מיועדים לכיבוי אש בכל מבנה גדול, סביב שטחי חקלאות ושטחי תעשייה. צינור כיבוי מסוג זרנוק מוציא מים בכמויות גדולות ובכמות לחץ גדולה.

 

היכן ניתן לראות זרנוקים?

זרנוקים ניתן למצוא בעיקר בשטחים גדולים כמו בכניסות לשמורות טבע, בשטחים חקלאיים, במבני תעשייה גדולים, במבנים לוגיסטיים, לצד מבני מגורים ועוד.

הזרנוקים נמצאים בשטחים גדולים בהם יש לכבות דליקות שעלולות לצאת משליטה. את הזרנוק מחזיקים בכל קומה במבנים שהזכרנו, תוך שהם נמצאים בארון לכיבוי שריפות שבו נמצא גם גלגלון.

 

כיצד משתמשים בזרנוק?

בצינור לכיבוי אש משתמשים כבאים או אנשי בטחון שקיבלו הדרכה לשימוש בזרנוק בשעת חירום. את צינור הכיבוי: הלוא הוא הזרנוק, חייבים לדעת לתפעל ולהחזיק וזאת בעיקר משום שהוא מוציא מים בלחץ גובהה מאד ולכן חשוב לדעת להשתלט עליו.

 

אחסון זרנוקים

כפי שהזכרנו, הזרנוק עליו להיות מאוחסן עם שאר ציוד הכיבוי הנמצא בארון כיבוי האש.  הציוד הנמצא בצינור, כמו: גלאי העשן וכל הציוד הכולל שישנו למיגון מאש כמו גם את הזרנוק, חשוב לבדוק אחת לשנה וזאת על ידי צוות המומחים של חברת 'מיגון אש'.

כדי להיות בטוחים כי אתם מוכנים לשעת חירום חשוב לוודא את תקינות הציוד על ידי המומחים של חברת 'מיגון אש', ובכך להגן על רכוש, על המבנה,  וחשוב מכל על – האנשים שנמצאים במבנה.

שימו לב כי יש לכם את כל הציוד שאתם זקוקים לו!

אז בין אם אתם בעלים של משרד, חנות או עסק מכל סוג –  אם אתם ממוני בטיחות של מפעלים וחדרי ייצור ובין אם אתם רוצים להקנות מקסימום בטחון בחלל ובסביבה שאתם נמצאים בה, תוך שמירה על הטבע, האדם והסביבה –  חשוב שתוודאו כי יש במקום את כל ציוד כיבוי האש שאתם זקוקים לו, וכי אתם מקבלים הדרכה מהמומחים לשימוש נכון ובטוח יותר בציוד לכיבוי אש.

המומחים של חברת 'מיגון אש' יוכלו להתאים לכם את הציוד האיכותי ביותר, תוך התאמת ציוד לגודל המבנה שבו אתם נמצאים ולשימוש של האנשים שנמצאים בתוכו.

קבל הצעת מחיר עכשיו!

    Call Now Button
    צור קשר
    נגישות