מטפים לכיבוי אש - מיגון אש 077-8040651

מטפים

אילו סוגי מטפים קיימים? כיצד מתאימים את סוג המטף הנכון ביותר עבורכם, ובכלל – כיצד יכול לסייע מטף כיבוי האש לכל אחד? המומחים של חברת 'מיגון אש' מסבירים.

 

אודות מטפים

מטפי כיבוי אש היו מאז ומעולם הדרך לכבות דלקה בצורה יעילה. מטפי כיבוי אש הם אותם מטפים בגדלים שונים בעלי נצרה שמשחררת גז חנקן או גז ירוק היישר אל מקור האש, כאשר החומרים שהמטף משחרר מסייעים לכיבוי מוחלט של הדליקה. בנוסף ישנם מטפים שבתוכם אבקה שמכבה את האש בצורה מידית.

 

אז אילו סוגי מטפי אש קיימים?

מטף כיבוי תקני – מטפי אש אלה הינם מטפים ששוקלים החל מקילו עד שישה קילו, והם בעלי תווי תקן ישראליים ובין לאומיים. המטפים מאושרים באמצעות ISO 9001 וחשוב שהם יהיו בעלי מתלה.

מטפי כיבוי אלו נקראים גם 'מטפי אחסנה', והם מכילים אבקה המדכאת אש, שאינה פוגעת באיכות הסביבה. המטפים יעלים לכיבוי מוצקים ונוזלים, והם מטפים עשויים פלדה מצופה בחלק עליון עשוי פליז מצופה כרום.

מטף גז הלון – עוד ניתן להגן על מבנים ולהימנע מאסונות על ידי מטפים גז הלון שמדכאים אש ומתאימים למוצקים וחשמל. מטפים אלה גם הם עשויים פלדה, עם חלק עליון מצופה פליז וכרום. המטפים מעולים לכיבוי נוזלים, וסוגי דליקות המתרחשות בשל קצרים ושיבושים בחשמל.

אביזרי כיבוי אוטומאטי – עוד ניתן למצוא בחברת 'מיגון אש' אביזרי כיבוי אוטומאטי כגון: מכלי גז חנקן שנועדו לחנוק את האש כבר בשלבים הראשונים, מכלי גז ירוק ועוד, כאשר המיכלים הינם  מכלי כיבוי  המסייעים למנוע התפשטות אש כבר בשלבים הראשונים, והכל בצורה קלה ובטוחה.

 

מדוע כל אחד חייב מטפים ואביזרי כיבוי אש?

מטפים ואביזרי כיבוי הם מסוג האביזרים שיסייעו לכם לכבות אש מיד עם תחילה של דליקה או עשן. המטפים הינם מסוגים שונים והם ימנעו אסון ונזקים לגוף ולרכוש, תוך שהם מכבים ביעילות כל התלקחות אש.

כיום ישנם מגוון אביזרים עזר  כמו אביזרי כיבוי ידניים, זרנוקי מים וגלגלונים שנועדו לסייע גם הם לכבות שריפות, תוך שמטפים הינם הציוד הבסיסי והראשוני אשר כל אחד חייב להצטייד בהם, בין אם מדובר במבנה פרטי, עסקי, מוסדי, ציבורי ועוד.

חשוב שתשימו לב כי ברכישת המטפים תתבצע  בדיקה תקינות המטף לצורך  אמידת הלחץ שבמטף על ידי מד לחץ על ידי המומחים של חברת 'מיגון אש'.

שליפה קלה, מניעת נזק קשה

חברת מיגון אש תצייד אתכם במטפים בעלי נצרה שנשלפת בקלות, תוך התאמת המטף לצרכים שלכם. באמצעות הציוד שנתאים לכם באופן אישי, תוכלו להיות שקטים בכל הנוגע למיגון כל מבנה, תוך קבלת התראות בזמן אמת אודות התלקחות של דלקה.

צרו קשר כעת והמומחים של מיגון אש יסייעו וייעצו לכם בבחירה הנכונה!

קבל הצעת מחיר עכשיו!

    Call Now Button
    צור קשר
    נגישות